Hakkımızda
Bursa'nın En Tanınmış Sitelerinden Biriyiz
Sitemiz 2007 yılında sakinlerimize kapılarını açmıştır.20 bin metrekarenin üzerinde bir alana kurulmuş sitemizde 13 blokta toplam 753 daire vardır. Sitemiz Korupark AVM ile bitişiktir ve site içinden AVM ye geçiş vardır. Sitemizde sakinlerimiz ve misafirleri için 1200 araçlık kapalı bir otoparkımız bulunmaktadır. Sitemizde plaka tanıma sistemi, güvenlik kameraları ve güvenlik personelimiz ile 24 saat güvenlik sağlanmaktadır.
Sakinlerimizin sportif aktiviteleri için yarı olimpik açık bir yüzme havuzumuz, yürüyüş yollarımız, halı sahamız, basketbol ve voleybol sahalarımız ile tenis kortumuz mevcuttur.

Ayrıca yine sitemiz içinde özel şirket tarafından işletilen kapalı bir spor salonu ve kapalı yüzme havuzu vardır.Çocuk oyun alanlarında ailelerimiz, çocuklarıyla mutlu vakitler geçirmektedirler.
Yine sakinlerimizin keyifli sohbetler için buluştuğu bir kafemiz vardır. Sitemiz manolyalardan çam ağaçlarına, huş ağaçlarından sedir ağaçlarına pek çok ağaç ve bitki türünün bulunduğu yeşil bir doğa parçasıdır.Bize Ulaşın

Emek Adnan Menderes Mahallesi Armağan Sokak No:1, 16150 Osmangazi/Bursa

(0224) 241 51 35

bilgi@koruparkevleri.com

© BMF Yazılım. Bütün Hakları Saklıdır.